אינדקס עורכי דין

 

אינדקס עורכי דין

לא פשוט לבחור בעורך דין מתאים: הסטטיסטיקה הישראלית מצביעה על כך שתוך שני עשורים בלבד, גדלה כמות עורכי הדין פי 4.5- הגידול המשמעותי ביותר בשוק העבודה המקומי. יש לכך מספר השלכות, חיוביות ושליליות כאחד: החיובית היא שכל אחד יכול למצוא את עורך הדין שמתאים לו, בהתאם לתקציב והצרכים שלו והשלילית היא שהמבחר הגדול עשוי לבלבל ולגרום ללקוח לבצע בחירה לא נכונה. מאחר שהקושי לבחור הוא גדול, ההמלצה תמיד תהיה לחפש אתר שיאגד את כל האינפורמציה המתאימה אודות עורכי דין במקום אחד. הריכוזיות הזו לא רק תסייע לסדר את המחשבות בראש, אלא היא גם תחסוך ללקוח המתלבט הרבה מאוד זמן ומאמצים.

איך בוחרים עורך דין מתאים? – אינדקס עורכי דין

גם לאחר שמצאתם רשימה כזו, המרכזת לכם בצורה יעילה את עורכי הדין בחלוקה לפי אזורים גיאוגרפיים ולפי תחומי התמחות, עדיין נותרה באוויר השאלה- כיצד מסננים מתוך המבחר את עורך הדין המתאים? הרי גם האתר היעיל ביותר לא יוכל לבצע את הבחירה במקומכם. קודם כל, יש להיעזר בסינון של האתר עצמו: אין סיבה שתחפשו עורכי דין באזורים גיאוגרפיים המרוחקים מכם וחשוב כמובן לוודא שעורכי הדין שביניהם אתם מתלבטים, הם אכן רלוונטיים להתמחות לה אתם זקוקים.

לאחר שעברתם את שלב הסינון הראשוני, נסו לבקר בכרטיסים האישיים של עורכי הדין באתר ובדקו מה הם מספרים אודות עצמם. זה השלב שבו תוכלו לבחון את הניסיון של עורך הדין ואת הכשרתו בתחום- שני קריטריונים חשובים מאין כמוהם וכך גם תוכלו לבדוק האם אתם מתחברים ברמה האישית לטקסט הכתוב או לא. בשלב הזה, סביר להניח שתצליחו לסנן רשימה מצומצמת יותר של עורכי דין רלוונטיים. כעת, כל שנותר לעשות הוא לשוחח עמם טלפונית ולקבוע פגישה, על מנת לגבש את הרושם הראשוני ובאמצעותו להגיע להכרעה. וודאו שבמהלך הפגישה אתם מנהלים דו שיח ענייני, כך שכל הצדדים יוכלו להביע את עצמם וניתן יהיה לבדוק האם יש כאן חיבור מוצלח. וודאו שאתם שואלים פנים מול פנים את השאלות החשובות לגבי הכשרתו ומידת הניסיון של עורך הדין ולבסוף בררו גם את תעריף שירותי

חברה לקידום אתרים בישראל חברה לקידום אתרים בישראל
Skip to content