מציל בריכה

מי מאיתנו לא זוכר את הימים הכי חווייתיים בתור ילדים, בהם בילינו שעות ארוכות בבריכה וצברנו חוויות מדהימות מסוגים שונים? גם היום, במיוחד במהלך תקופת הקיץ יש המון הורים צעירים שרוצים לתת לילדים שלהם את ההזדמנות ליהנות מבילוי בבריכה, אבל חשוב להם גם להבטיח שזה יהיה בילוי בטוח בתנאים הכי טובים שיש. החוק כיום דורש מהבעלים של בריכות פרטיות וציבוריות לדאוג ליצירת סביבת רחצה בטוחה על בסיס תנאים ותקנות מאוד מוקפדות. מה שמחייב את בעלי הבריכות להשקיע זמן ומחשבה בחיפוש אחרי מציל בריכה מנוסה ומיומן. על בסיס ההכשרות המקצועיות שלנו, אנשי הצוות של חברת אומן המים, ניתן יהיה ליצור את תנאי הרחצה הטובים ביותר בבריכה שלכם עם אנשי המקצוע המיומנים ביותר בתחום.

מציל בריכה מוסמך 

מדוע החוק הישראלי מחייב מציל בריכה בכל מקום? יש כמה וכמה סיבות שבגללן החוק מחייב כיום העסקה של מציל בריכה בבכירות ציבוריות:

  1. ניסיון העבר – אחרי כמה מקרי טביעה טרגיים, הבינו גורמי אכיפת החוק שעל מנת למנוע את המקרה הבא, חשוב לייצר סביבת רחצה בטוחה, על כל המשתמע מכך.
  2. ניהול סביבת הבריכה – המציל שומר על סביבת הבכירה מאורגנת, מונע הימצאותם של מפגעים ועוצר את המתרחצים מלבצע פעולות שיכולות לסכן אותם או אנשים אחרים. 
  3. סיוע לאנשי הצוות – הן בטיפול היום יומי בבריכה, והן בהעברת שיעורי שחיה, רענון מצילי בריכה ותקשורת עם הלקוחות, המציל הוא איש הצוות המקצועי ביותר שעובד בבריכה שלכם ואתם יכולים וצריכים לנצל את העובדה הזו.

 

מציל בריכה פרטית 

הצלת חיים היא עניין של ניסיון מקצועי כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, אם פתיחתה של הבריכה  הפרטית החדשה שלכם, אתם חייבים להעסיק מציל בריכה מומחה, בעל הכשרה מתאימה לגודל הבריכה שלכם. זו היא לא רק דרישה חוקית, אלא גם תובנה אישית שתשמור עליכם ועל בית העסק שלכם במקרה אסון. אם אתם נוהגים בצורה מסודרת לפי כל הכללים והתקנות, יהיה קל הרבה יותר להתמודד עם אירועים מורכבים, כמויות גדולות של מתרצים והצורך לשמור על הבריאות של כולם, בבריכה שלכם.

חברה לקידום אתרים בישראל חברה לקידום אתרים בישראל