איך ניתן לבצע נעילת חלון הזזה בקלות?

חלונות הזזה הם סוג החלונות שלמרביתנו יש בבתים. מדובר על חלונות שנמצאים על מסילה, וניתן לפתוח אותם לצד כלשהו. זאת בניגוד לחלונות שנפתחים עם ידית בזווית מסוימת, ואינם יושבים על מסילה. את חלונות ההזזה קל יותר לפתוח בדרך כלל, ולכן גם ילדים קטנים וסקרנים יכולים לפתוח אותם בקלות רבה יחסית. במידה ואין סורגים או רשת על החלון, מדובר בסכנה לא קטנה, שיכולה לגרום לנפילה החוצה, כאשר אין השגחה מספקת.

כדי למנוע מצבים כאלה, יש צורך בפתרון שיאפשר הגבלה של יכולת פתיחת החלון. במידה והיכולת מוגבלת, הסכנה יכולה להימנע וזוהי דרך נוספת לשמור על הבטיחות בבית. ניתן כמובן תמיד גם להתקין סורגים בחלון, אך ישנו פתרון מצוין שהוא זול יותר ומאפשר את נעילת חלון ההזזה בקלות.

איך ניתן לבצע נעילת חלון הזזה בקלות?

קרדיט: palmatmotors.co.il

הדרך הקלה ביותר לבצע נעילה של חלון הזזה, היא על ידי שימוש בבלם חלון. בלם חלון הוא מתקן פשוט שמתקינים על מסילת החלון, ומאפשר לנעול את תנועת החלון עליה ולמנוע הזזה מעבר לנקודה מסוימת. ניתן להשתמש בבלם החלון כדי למנוע פתיחה של החלון בכלל, או כדי להגביל את הפתח של החלון לפתח מצומצם שאינו מהווה סכנה.

בלם חלון הוא מכשיר פשוט ולא יקר, שההתקנה שלו היא פשוטה יחסית, והוא יעיל מאוד. הנעילה של החלון יעילה לא רק כדי למנוע תאונות לא רצויות, אלא גם כדי לשפר את רמת הביטחון הכללית בבית ולמנוע מפורצים או מאורחים לא קרואים לפתוח את החלון מבחוץ.

בלם חלון איכותי בחנות פלמט

כדי לבצע נעילת חלון הזזה, אתם רק צריכים לרכוש את בלם החלון ולהתקין אותו על מסילת ההזזה. את המוצר הזה, כמו מוצרים טכניים איכותיים רבים נוספים, ניתן לקנות בחנות של פלמט. פלמט היא חברה וותיקה שמייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים טכניים לבית. החנות פועלת גם באופן מקוון, וניתן למצוא בה את כל קטלוג הפריטים שהחברה משווקת. צוות החנות ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולסייע גם לכם למצוא פתרונות חכמים ויעילים לשדרוג החיים בבית.

חברה לקידום אתרים בישראל חברה לקידום אתרים בישראל