הירשמו | הזדהו

ידיעות שלא פורסמו » בריאות

המקור לטיפולי פנים

פורסם על ידי talrl111 (#34) 30 ימים לפני רגע זה (http://www.facial.co.il)
מחפשים טיפולי פנים מקצועיים כדוגמת: טיפולי פנים , הזרקות לפנים, פילינג לפנים ועוד? המקור לטיפולי פנים מציג עבורכם מגוון טיפולים מקצועיים על ידי המומחים בתחום. למידע בקרו באתר.

המקור לטיפול בטחורים

פורסם על ידי talrl111 (#34) 54 ימים לפני רגע זה (http://www.hemorrhoid.co.il)
טחורים מהווים נושא רפואי מעיק ברמה הפיזית והאסתטית המצריך טיפול מיידי. המקור לטיפול בטחורים מציעים עבורכם את הפתרון המקצועי לטיפול בטחורים. למידע כנסו.

המקור לטיפול בנחירות מציגים מגוון שיטות טיפול מקצועיות בבעיית הנחירות, לרבות טיפול בנחירות באמצעות לייזר ועוד.

לרדת במשקל - הדרך הנכונה

פורסם על ידי sharonkal80 (#37) 112 ימים לפני רגע זה (http://gdolot.com)
דיאטה, ספורט וקבוצה טיפולית.
התוכנית הנכונה לשינוי בהרגלי האכילה.
ניסיון של שנים והבטחה לתוצאות.
כל המידע על המסת שומן בקור cryolipolisis | המסת שומן ללא ניתוח לחיטוב הגוף במרפאות SUN CLINIC הפרוסות בכל רחבי האר.
למידע נוסף כנסו לאתר "אסתטיקס - מדריך טיפולי אסתטיקה ויופי"
מחפשים מטפל סיעודי זר לטיפול בקשיש? לרשותכם מאגר דרושים המציג אלפי מטפלים סיעודיים זרים בכל חלקי הארץ, סננו את המידע הרלוונטי לכם כגון: מפטל זר פיליפיני, מטפל זר רוסי, איזור, עם / בלי לינה, שכר וקבלו הצעות של מטפלים זרים על פי בקשתכם.
טיפול מיני במרפאת המומחים של אישי קליניק בתל אביב.
מטפלים בכל סוגי בעיות התפקוד המיני, לרבות חרדת ביצוע, בעיות זקפה,
שפיכה מוקדמת / מהירה ועוד. הקליניקה הינה בראשות סקסולוגים מומחים
פרופ' רפי חרותי והגב' ליאורה רכס. ניתן לתאם תור בטלפון או באתר
באופן דיסקרטי.
כל המידע על ניתוח שאיבת שומן ברשת מרפאות פרופורציה. הליך הניתוח וההחלמה. סבסוד הניתוח על ידי קופות החולים השונות. למידע נוסף כנסו לאתר: "אסתטיקס - מדריך טיפולי אסתטיקה ויופי - השוואת מחירים ומרפאות".
כל המידע על ניתוח אף ברשת מרפאות פרופורציה. הליך הניתוח וההחלמה. סבסוד הניתוח על ידי קופות החולים השונות. למידע נוסף כנסו לאתר: "אסתטיקס - מדריך טיפולי אסתטיקה ויופי - השוואת מחירים ומרפאות".
ניתוח הגדלת חזה עבר שינוייים רבים במשך השנים וכיום הוא מבוע בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. מעוניינת לבדוק כמה עולה ניתוח הגדלת חזה? כנסי לאתר לקבלת פרטים נוספים.

חנויות פרחים באריאל

פורסם על ידי talrl111 (#34) 483 ימים לפני רגע זה (http://www.hashve.co.il)
מחפשים משלוחי פרחים באריאל? כאן תוכל למצוא רשימת חנויות פרחים המציעים מגוון סוגים וסגנונות של פרחים, משלוחים לאיזור אריאל והסביבה

ניתוח הקטנת חזה לגבר הוא ניתוח נפוץ למדי ונקרא בשפה המקצועית גניקומסטיה. הניתוח מקובל בקרב גברים בעלי חזה גדול.
לפרטים נוספים כנס לאתר "מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאות"
תתפלאי. מסתבר שגם בתחום של ניתוחי חזה קיימת השתתפות של קופות החולים, צריך רק לדעת מה לשאול, את מי לשאול ולאחר מכן לקבוע תור לניתוח.
לפרטים נוספים כנסי לאתר "מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאות"
כנסו לאתר וקבלו מידע מקיף על ניתוח הגדלת חזה, מרפאות מומחים מטפלות, מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה בישראל, מדריכים, סרטוני וידאו, ראיונות עם מנתחים פלסטיים ועוד...
מתעניינת בשיפור מראה החזה שלך? באמצעות האתר תוכלי ללמוד על האפשרויות העומדות בפנייך לקבלת חזה במראה מושלם. כנסי לאתר, למדי על הטיפולים הרלוונטיים עבורך, למדי על הרופאים והמרפאות המטפלות וקבלי יעוץ חינם.
ניתוחי חזה: הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר, תיקון אסימטריה בחזה, תיקון פטמות שקועות

חשק מיני - ירידה בחשק המיני

פורסם על ידי talrl111 (#34) 673 ימים לפני רגע זה (http://ishi-clinic.co.il)
חוסר חשק מיני אצל נשים מוכר כהפרעה בתפקוד המיני ומתבטא בהעדר תשוקה מינית ואי רצון לקיום יחסי מין. ירידה בחשק המיני אצל נשים הינה תופעה מוכרת ונפוצה בקרב מרבית נשות האוכלוסיה בארץ ובעולם. ניתן לטפל בתופעת חוסר חשק מיני והפרעות נוספות הקשורות לתופעה באמצעות תרופות או באמצעות טיפול פסיכולוגי. למידע נוסף בנושא טיפול בהפרעת ירידה בחשק המיני והפרעת חוסר חשק אצל נשים, הכנסו לאתר של אישי קליניק המומחים ל

עוררות מינית נשים

פורסם על ידי talrl111 (#34) 673 ימים לפני רגע זה (http://ishi-clinic.co.il)
עוררות מינית בנשים הינה מצב רגשי וגופני של עלייה בתשוקה, עד לרמה שמובילה לציפייה להמשך פעילות מינית. למידע על פתרונות טיפול בנושא עוררות מינית אצל נשים וגברים בקרו באתר אישי קליניק

מעי רגיז

פורסם על ידי keremtal (#192) 717 ימים לפני רגע זה (https://irritablebowelsyndromeblog.wordpress.com)
פתרון מעניין ופשוט וחינם לתסמונת המעי הרגיז שגורמת לסבל רב לעשרות אלפי אנשים.
כדאי להבין שלפעמים הפתרון נמצא מול העיניים שלנו.

קטרקט - ד''ר דויד האוזר

פורסם על ידי talrl111 (#34) 720 ימים לפני רגע זה (http://www.rishtit.co.il)
קטרקט - מהו קטרקט וכיצד ניתן לטפל בו? מידע מקצועי בנושא קטרקט, ניתוח קטרקט ומחלות עיניים בכלל, מאת ד"ר מומחה לרפואת עיניים וניתוחי רשתית וקטרקט

קטרקט - ד''ר דויד האוזר

פורסם על ידי talrl111 (#34) 732 ימים לפני רגע זה (http://rishtit.co.il)
קטרקט וניתוח קטרקט - ד''ר דויד האוזר - הסבר מקצועי מפורט בנושא קטרקט, המכיל את כל השאלות והתשובות בנושא קטרקט, כגון ניתוחי קטרקט, רשתית, סוגי מחלות עיניים וטיפול בהן ועוד

טיפולי ספא הינם בילוי והנאה גדולה, אך לפני הכל יש לזכור כי מדובר בטיפול בריאותי חשוב לגוף ולנפש.

הכל על שימור דם טבורי

פורסם על ידי nemashim (#23) 754 ימים לפני רגע זה (http://www.tipa.co.il)
אתר מקצועי וותיק להורים ולהורים שבדרך בנושאים הריון, לידה והתפתחות התינוק. באתר מחשבון הריון, שאלות ותשובות בנושא הריון ולידה, פורום הריון ולידה ועוד. התכנים באתר נכתבו על ידי אנשי מקצוע בתחום, וכל המידע בו הוא חינם.

קלנועיות או לא להיות

פורסם על ידי razi (#38) 770 ימים לפני רגע זה (http://science.cet.ac.il)
אחרי שנים של חוסר עצמאות ותלות בסובבים אותי, סוף סוף אני יכול לתפקד בזכות עצמי. כל מה שהייתי צריך זה לרכוש קלנועית של גלגל יציב ועכשיו אני יכול לנוע בחופשיות ואפילו ללכת לקניות בעצמי! מומלץ בחום.
איך נולד מועדון ה-100 קלוריות באריזה? כמו כל רעיון שנוצר מתוך חיפוש אחר הפיתרון לבעיה אישית.
לפני שילדתי את ביתי הבכורה, הייתי אחת מאותן בחורות ברות מזל, שהשילוב בין מודעות עצמית וגנים טובים הותיר אותן באותה מידה לאורך שנים, אך כבר לאחר הלידה הראשונה, נאלצתי להיכנס לראשונה למעגל הדיאטות. אמנם, הצלחתי לרדת במשקל וגם עליתי ושוב ירדתי, אבל בסופו של דבר לא הצלחתי להגיע ליעד הסופי – חמשת הקילוגרמים ה

דיאטה והרזיה מהירה

פורסם על ידי diet2all (#108) 884 ימים לפני רגע זה (https://diets4bodyfit.wordpress.com)
דיאטה והרזיה מהירה. המאמר אודות דיאטה מהירה והרזיה בטוחה, נכתב מתוך דאגה מרובה לציבור, אשר הולך ומשמין, בישראל כמו בכל העולם המערבי.

דיאטה והרזיה מהירה

פורסם על ידי diet2all (#108) 887 ימים לפני רגע זה (http://diet2all.net)
דיאטה והרזיה מהירה. תוספי מזון היעילים ביותר לשרפת שומן. המילים: דיאטה, הרזיה וחיטובים. מתכוונות למטרה ספציפית, אך לא תמיד התוצאה הינה אותה תוצאה! כשעושים דיאטה הכוונה היא לרדת משקל.

דיאטה והפחתת משקל Diet2all

פורסם על ידי diet2all (#108) 916 ימים לפני רגע זה (http://diet2all.net)
דיאטה הרזיה והפחתת משקל. דיאטה מהירה דיאטה בשיטת Diet2all. לפי שיטתו של ד"ר קובי עזרא.אני חושב ששיטת הדיאטה מדהימה. שיטת הדיאטה קלה לכל אחד. מה שצריך זה רק משמעת והתוצאות מדהימות!.

דיאטה ומצבים נפשיים

פורסם על ידי diet2all (#108) 920 ימים לפני רגע זה (http://diet2all.net)
חומרי תזונה מזינים המצויים בדיאטה שלנו, התומכים בייצור מוליכים עצביים - נוירוטרנסמיטרים. הנוירוטרנסמיטרים גורמים לאותות תקשורת במערכת עצבים וע"י הגדלת ושמירת ייצורם התקין של נוירוטרנסמיטורים המוח יכול לתפקד בצורה אופטימאלית ויעילות רבה יותר. דיאטה ומצבים נפשיים. לתזונה ולדיאטה שלנו ישנה השפעה על תפקוד המוח ומערכת העצבים בדומה לשאר מערכות הגוף. כלומר שאנו יוצרים את מצב הרוח שלנו בהתאם לחומרי הגלם
השפעות הנוירוטרנסמיטורים ודיאטה. השפעות הנוירוטרנסמיטורים ודיאטה. מזונות מסוימים מכילים מבשרים (חומרים מתחילים) לכמה נוירוטרנסמיטרים. אם דיאטה היא חסרת מבשרים מסוימים, המוח לא תוכל לייצר כמה נוירוטרנסמיטרים. הפרעות נוירולוגיות ונפשיות עלולות להתרחש כאשר האיזון של נוירוטרנסמיטורים הוא כועס. דוגמאות של מבשרי הנוירוטרנסמיטר.

טסטוסטרון הורמון גברי

פורסם על ידי diet2all (#108) 929 ימים לפני רגע זה (http://diet2all.net)
טסטוסטרון הורמון גברי: טסטוסטרון הורמון הגברי. טסטוסטרון טבעי תוספי מזון. טסטוסטרון ופיתוח גוף. טסטוסטרון testosterone הינו הורמון מין זכרי המיוצר על ידי האשכים אצל הגבר, ובכמויות קטנות בשחלות אצל נשים. הורמון זה ממריץ צמיחת עצמות ושרירים אצל גברים ונשים.

אסטמה אסתמה נוגדי חמצון

פורסם על ידי diet2all (#108) 929 ימים לפני רגע זה (http://www.dailymotion.com)
אסטמה אסתמה ותזונה נוגדי חמצון. אסטמה אסתמה, דיאטה ןתזונה, שכיחות מחלת האסטמה היא כ- 5% אצל המבוגרים וכ- 10% אצל הילדים. הליקוי הבסיסי הוא תגובתיות היתר של דרכי הנשימה התחתונות, לגירויים שונים. לוב קיימת גנטיקה מתאימה, כלומר סיפור משפחתי של מחלות אלרגיה אחרות (כמו: פריחות - אקזמה ונזלות על רקע אלרגי ועוד).

טיפול בהורמון גדילה ומינון

פורסם על ידי diet2all (#108) 936 ימים לפני רגע זה (http://diet2all.net)
הורמון הגדילה הטיפול בו. אשכים שחלות ומינון הורמון הגדילה. פעילותו התקינה של הורמון גדילה (growth hormone) תלויה ברמתם של גורמי גדילה אחרים, כמו IGF-;1 או סומאטומדין C.
סטרואידים אנבולים אנדרוגנים תופעות לוואי לגבירים ונשים. סטרואידים אנבולים אנדרוגנים, גלוקוקורטיקוסטרואידים. סטרואידים נלקחה לתקופה ממושכת של זמן יכול לגרום: בגיל צעיר מאוד להתגרמות וסגירת קצות האפיפיזה של העצמות.

סמים בספורט

פורסם על ידי diet2all (#108) 937 ימים לפני רגע זה (http://diet2all.net)
סמים בספורט סטרואידים אנאבוליים. סטרואידים אנאבוליים נשים. סטרואידים אנאבוליים הם תרופות הורמונליות הנגזרות מהורמון המין הגברי טסטוסטרון. חלק מסטרואידים האנאבוליים מגיעים בצורת טבליות ואו זריקות תוך שריריות.

סבוריאה | דלקת עור חלבית

פורסם על ידי diet2all (#108) 944 ימים לפני רגע זה (http://diet2all.net)
סבוריאה מצב נפוץ המקושר עם שומן ויתר קשקשת. סבוריאה דלקת עור אתרי הפגיעה מאופיינים בצבע צהבהב ויכולים להיות יבשים או שומניים. מופיע בד"כ על הקרקפת, בלחיים, בבתי השחי ובמפשעה, בד"כ אינו גורם לגירוי. המצב משתפר בקיץ ומורע בחורף. המחלה מיוחסת לאלרגיה.
דיאטה, הרזיה, וחיטוב: דיאטה מהירה. המאמר אודות דיאטה מהירה והרזיה בטוחה, נכתב מתוך דאגה מרובה לציבור, אשר הולך ומשמין, בישראל כמו בכל העולם המערבי.

נערות ליווי

פורסם על ידי livuinet (#41) 958 ימים לפני רגע זה (http://xn----9hcabaawcccxg4c2a4g7a.net)
המתנה שלך נערות ליווי ממך על מקום עבודה אכזרי שאתה עושה העבודה, הפקקים שאתה על דרך השפעה כל בוקר שוב, ישר דף אינטרנט של מכון ליווי בתל אביב ושמתם להיות קשובים שזה הוא מציע את האינפורמציה בשפה האנגלית ובשפה העברית שירותי ליווי
אודות מחלת הסוכרת. לרבות סוכרת מטיפוס 2 (סוכרת מבוגרים), סוכרת הריונית, וסוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים). ולמעשה כל המידע שצריך לדעת על מחלת הסוכרת: מהם הגורמים לסוכרת, כיצד היא משפיעה על חיי החולה, על דרכי הטיפול וההתמודדות עם המחלה ועוד.

אסטמה וקצרת

פורסם על ידי diet2all (#108) 964 ימים לפני רגע זה (http://asthma-dyspnea.blogspot.co.il)
אסטמה: הכול אודות קצרת, קוצר נשימה, התקף אסתמה תרופות וכו'... אסתמה (אסטמה) או קצרת (גנחת הסימפונות) אינה מחלת ריאות כרונית חסימתית. האסטמה מתאפיינת בהתקפים של קוצר נשימה, שיעול, ציפצופים וכו'... כאן תוכלו לקרוא וגם לכתוב (לשלוח למיין שלנו) מה שאתם רוצים אודות מחלת האסטמה.

הכל אודות מחלות לב וכלי דם, כולסטרול, טריגליצרידים ושומנים בדם. מחלות לב וכלי דם: כולסטרול גבוה מה לעשות? כיצד לשמור על בריאות הלב? תזונה נכונה לשומנים בדם? ועוד...

מיון חדשות
שם משתמש:

סיסמא:

זיכרו אותי:
הזרקור ידיעות מאפשר לכם לפרסם ידיעות חשובות ומעניינות מכל רחבי הרשת במגוון נושאים. לאחר ההרשמה תוכלו לפרסם, לערוך ולדרג את הידיעות המתפרסמות באתר. גלישה נעימה!